Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Nav kas dejo un dzied…

Redakcija

Autors • 03.10.2007.

Burtu lielums

LIEZĒRES pagasta kultūras pasākumu organizatore Ieva Vanaga šoruden ir mazliet saskumusi – pašdarbības kolektīvu uz sezonas sākumu palicis mazāk, kaut pašdarbībai pašvaldība līdzekļus neliedz.

Palicis Ozolos vokālais ansamblis "Lira", ko vada Iveta Bērziņa, darbojas vēl teātris, no tā vadības nav atteikusies režisore Laima Vanaga. Kad no darbiem Īrijā būs atgriezušies aktieri, tad jau atkal varēs kaut ko iestudēt, jo mūsu teātrim bija panākumi. Diemžēl nav vairs deju kolektīva, jo nav dejotāju, jaunieši aizplūduši prom kur kurais, jo te ir bezdarbs. Viens dejotgribošs pāris bija palicis, tas pievienojās kādam kolektīvam Madonā. Izjucis arī koris, uz ko savulaik likām lielas cerības saistībā pat ar Dziesmu svētkiem. Tiešām nav kas dzied. Nav jau arī telpu mēģinājumiem. Kad atbrīvosies kluba telpas un zāle, kur patlaban mitinās pagasta padome, varbūt situācija tomēr pamainīsies, vismaz varēs kopā sanākt uz sarīkojumiem un iekustināt cilvēkus, – optimismu nezaudē Ieva Vanaga.

Autore: ASTRA ZAGORSKA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px