17. aprīlī – Pūpolsvētdienā – Madonas BJSS biatlonisti ar pēdējo treniņu uz slēpēm beidza slēpošanas sezonu „Smeceres silā".
Šajā sezonā esam startējuši divos Latvijas kausa posmos, divos Latvijas čempionāta posmos, Baltijas kausa sacensībās Otepē, Igaunijas čempionātā. Vairāki Madonas BJSS audzēkņi bija Latvijas izlases sastāvā un piedalījās pasaules čempionātā jauniešiem un junioriem, Eiropas Jaunatnes olimpiādē, Pasaules kausa posmos un arī pasaules čempionātā pieaugušajiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.04.2011.
Autore: AIRA BĒRZIŅA,
Madonas BJSS biatlona trenere