ĻAUDONAS sociālās aprūpes centrā, kur ir 30 iemītnieku, pirmdien, 1. oktobrī, nebija aizmirsts, ka pasaulē atzīmē Veco ļaužu dienu, un to atcerējās arī pašvaldība.
Katram iemītniekam tika pasniegts apsveikums un ziedi, visiem kopā – liela torte no pašvaldības, – teica sociālā aprūpētāja Tatjana Kriškāne, taču viņa piezīmēja, ka šoreiz nav notikusi kopā sanākšana, jo sagadījies tā, ka patlaban daudzi slimo, ieviesies neliels "vīrusiņš".
Toties kopā sanākšana notiks Mārtiņdienā ar koncertu un citiem izklaides pasākumiem, bet arī šoreiz mūsu vecie ļaudis bija priecīgi par to, ka viņus atcerējās, – domā
T. Kriškāne.
Autore: ASTRA ZAGORSKA