Liezēres pamatskola bija viens no projekta „Energoefektivitātes paaugstināšana Madonas novada izglītības un pašvaldības iestāžu ēkās" 24 objektiem, kurā darbi gandrīz tāpat kā pārējos aizsākās pagājušā gada vasarā un par kuru izpildi līgums tika noslēgts ar bēdīgi slaveno SIA „CB".
– Šobrīd darbi ir atsākušies, un līdz ar to pastāv kaut kāda cerība, ka varbūt pa vasaru tie tiks pabeigti, lai gan es uz to raugos visai skeptiski, jo ilgu laiku vispār nekas netika darīts, – atzīst Liezēres pamatskolas direktore Jolanta Pabērza. – Stalažas apkārt skolai ir jau kopš pagājušā gada jūlija, bet tālāk par dažu kārtu putuplasta pielīmēšanu nav tikts, lai gan sākotnējais termiņš bija augusts, tad oktobris, pēc tam novembris. Termiņi tika vairākkārt pagarināti, līdz uznāca sals un darbi vispār apstājās. Šobrīd tiek likts jumta segums vienam no skolas mācību korpusiem, bet darba tempi ir ļoti lēni, jo ko var izdarīt divi, augstākais četri strādnieki. Es projekta sākumposmā cīnījos un interesējos, bet bez rezultāta. Tagad priecājos, ka vispār kaut kas tiek darīts.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.04.2011.
Autore: BAIBA MIGLONE
AGRA VECKALNIŅA foto