Veselība ir tā, kas dod mums spēku un enerģiju, liek no sirds smaidīt un reizēm noritēt arī pa kādai karstai asarai.
Madonas novads ir mana dzimtā puse, Madona ir pati mīļākā, sakoptākā pilsēta. Kaut vairākus gadus dzīvoju citā pilsētā, Madonā joprojām ir mana ģimenes daktere Višņova, pie kuras braucu uz pārbaudēm, ārstēties. Paldies, dakterīt, par smaidu, sapratni, zināšanām!
Un tā, šajās pavasara dienās pēc daudziem gadiem nokļuvu Madonas slimnīcas terapijas nodaļā. Ar laikraksta starpniecību gribu izteikt lielu, lielu pateicību ārstējošajai dakterei, nodaļas vadītājai Birutai Vindelei. Tāpat mīļu paldies es saku māsiņām un sanitārītēm, it sevišķi māsai Vitai par smaidu, kas laikam neizzūd ne pie viena slimnieka, par dzirkstošo humoru. Un vēl man kādu laiku atmiņā paliks sanitārīte Daina, kaut ar to, kā viņa pārmainīja blakus gultas veļu – noglāsta katru kroku, aprunājas kā ar bērnu, nu kaut ko tādu redzēju pirmo reizi! Un vispār, meitenes, jūs visas esat tik foršas!
Paldies, dakter Kokar! Jūsu vadītais Madonas slimnīcas medicīnas kolektīvs, ne tikai terapijā, manā uztverē, ir perfekts. Madonas slimnīca ir un tai jābūt, jāpastāv ne tikai vēl gadu, bet joprojām daudz, daudz gadu! Lai jums visiem saulains pavasaris un saulainas domas!
Autore: paciente no Cēsīm