Tiem, kas 13. aprīlī pabija "ZZ Čempionātā" Madonas sporta centrā, garlaicīgi nebija – jau pa gabalu bija dzirdama "sporta skolotāja" Ufo balss, ik pa laikam garām šaudījās "Zelta Zivtiņas" varoņi, bet visatraktīvākie bija paši dalībnieki, izbaudot neierasto gaisotni.
Latvijas skolēnu sporta un prāta spēles piekto gadu organizē jauniešu organizācija "Avantis" sadarbībā ar SIA "Tele 2" zīmolu "Zelta Zivtiņa" un pašvaldībām, bet šogad organizatori bija nolūkojuši Madonas sporta centru kā Vidzemes zonas skolu komandu pulcēšanās vietu.
Madonā uz čempionāta 2. posma sacensībām pulcējās Vidzemes reģiona skolu komandas (1. posms notika Valmierā). 6.-8. klašu grupā piedalījās 25 klases, tikpat daudz sacentās arī 10.-11. klašu grupā. Kupli pārstāvēts bija arī Madonas novads, piedalījās Kalsnavas, Kusas, Bērzaunes, Mārcienas, Barkavas pamatskolas, Ļaudonas, Madonas pilsētas 1. un 2. vidusskolas, Madonas Valsts ģimnāzijas, Barkavas arodvidusskolas komandas. Starp dalībniekiem – arī Ērgļu, Varakļānu un Cesvaines vidusskolas klašu komandas. No bijušā Madonas rajona teritorijas "ZZ Čempionātam" bija pieteikušās 33 klases.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.04.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto