Trešdien, 20. aprīlī, pulksten 12 Madonas muzeja izstāžu zālēs notiks pasākumu cikla „Dzīves un mākslas krāsās" sezonas noslēgums.
Kā informē muzeja speciāliste Zina Apsīte, tā būs tikšanās jaunatklātajā Mākslas dienu izstādē „Mūsējie" un muzeja literatūras sektora vadītājas Daces Zvirgzdiņas stāstījums par rakstnieku, novadnieku Jāni Ezeriņu.
Muzeja izstāžu zālēs apskatāmas arī izstādes „Slēpes paliksim zem kājām" un „Madonai 85 gadi un vairāk". Gaidīti visi interesenti!
Autore: INESE ELSIŅA