19. aprīlī pie Cesvaines sporta halles sāksies orientēšanās sacensību sērija „Madonas kauss 2011", kas risināsies otrdienu pēcpusdienās līdz pat septembra beigām.
Kā pastāstīja sacensību galvenais tiesnesis Gunārs Ikaunieks, starts tiks dots no pulksten 16 līdz 19. Uz sacensībām gaidīti gan pieredzējušie orientieristi, gan iesācēji. Visiem, kuri vēlēsies apgūt orientēšanās prasmes, katrā kārtā no pulksten 17 līdz 18 būs pieejama instruktora palīdzība. Šogad daudz tiks domāts par mazākiem bērniem, jo 6-10 gadu grupās tiks sagatavotas marķētas distances visās meža kārtās. Šīs sezonas sacensībām tiks sagatavotas 7 jaunas kartes.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.04.2011.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto