Nu jau vairākus gadus SIA „Madonas namsaimnieks" tehniskajā bāzē (Madonā, Augu ielā 29) ir iespējams bez maksas nodot nolietotās elektropreces pārstrādei (ledusskapjus, televizorus, datorus, printerus, faksus, putekļsūcējus, tējkannas, gludekļus utt.).
Šo iespēju pa šiem gadiem ir jau izmantojuši daudzi. Taču tad, kad Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar SIA „Madonas namsaimnieks" rīko kādu akciju, kurā var arī laimēt kādu balvu, iedzīvotāju aktivitāte vēl vairāk palielinās. Kā tas bija šovasar, kad laikā no 27. augusta līdz 27. septembrim visi interesenti tika aicināti piedalīties akcijā „Nekrāj krāmus!" un vienlaikus – arī izlozē.
Notika divas izlozes. 6. septembrī laimīgā loze tika madonietim Jānim Garajam, kas bija nodevis arī visvairāk elektropreču – divus monitorus, divus printerus, vienu faksa aparātu, vienu satelītu un vienu skeneri.
Pagājušajā nedēļā – 27. septembrī – SIA „Madonas namsaimnieks" tehniskajā bāzē, piedaloties Madonas pilsētas domes pārstāvim, notika vēl viena izloze akcijas „Nekrāj krāmus!" ietvaros, kurā varēja laimēt dāvanu karti 30 latu vērtībā. Uzvarētājs šoreiz ir Marians Liepiņš no Madonas, Rūpniecības ielas, kas septembrī bija nodevis veļasmašīnu un putekļsūcēju.
Laimētājs balvu var saņemt SIA „Madonas namsaimnieks" pie sekretāres Madonā, Augu ielā 29, darbdienās no pulksten 8 līdz 16, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.
SIA „Madonas namsaimnieks" sveic uzvarētāju, un šim apsveikumam pievienojamies arī mēs.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA