Praulienas pagastā tikšanās ar Madonas novada domes priekšsēdētāju Andreju Ceļapīteru, viņa vietniekiem Daigu Elgu Ābolu un Agri Lungeviču, deputātiem Daigu Madernieci, Modri Zomerovski, Arti Kumsāru, Rihardu Saulīti, kā arī izpilddirektoru Āri Vilšķērstu notika aizvadītajā ceturtdienā.
– Biju gan domājis, ka uz tikšanos ieradīsies vairāk iedzīvotāju. Nezinu, vai tam par iemeslu pavasara darbi vai kas cits, bet vairāk par divdesmit cilvēkiem nebija atnākuši, – vaicāts par tikšanos Praulienas pagastā, atklāja pagasta pārvaldes vadītājs Valdis Gotlaufs. – Tikšanās noritēja ļoti lietišķā atmosfērā. Galvenie jautājumi saistījās ar gaidāmo ūdenssaimniecības rekonstrukcijas projektu – sākot ar ūdens kvalitāti, kas šobrīd mums nav tā labākā, un beidzot ar finansiālo pusi. Par konkrētiem tarifiem vēl grūti runāt, tie tiks precizēti projekta izstrādes gaitā, bet skaidrs, ka tie, protams, paaugstināsies. Patlaban ūdens tarifs ir 0,30 Ls/m3, kanalizācijas – 0,25 Ls/m3, bet tas arī tāpēc, ka gan pakalpojumu, gan tā administrēšanu nodrošina pagasta pārvalde.
Uz tikšanos bija ieradies arī AS „Madonas ūdens" valdes priekšsēdētājs Guntars Dambenieks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.04.2011.
Autore: BAIBA MIGLONE