Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Madonieši izcīna vietu labāko astotniekā

Redakcija

Autors • 13.04.2011.

Madonieši izcīna vietu labāko astotniekā
Burtu lielums

24. un 25. martā Swedbank Jaunatnes basketbola līgā 3. sabraukuma sacensības aizvadīja U-12 un U-13 zēnu komandas.

U-12 komandas zēnu spēles notika Jēkabpilī. Šajā posmā zēni cīnījās par 9.-17. vietu Austrumos. Pirmā spēle apakšgrupā bija ar gulbeniešiem, viņus uzvarējām ar 52 : 21. Otrā spēle ar "Rūjienu" arī noslēdzās ar uzvaru – 59 : 30.

Otrajā dienā notika izšķirošā cīņa apakšgrupā ar Rēzeknes komandu. Tā bija ļoti spraiga. Punkti abām komandām krājās līdzīgi, spēle bija asa, un tika gūts daudz mikrotraumu, tomēr beigās piedzīvojām laimīgu uzvaru ar 34 : 32. Fināla cīņā par šajā posmā pirmo vietu jeb kopvērtējumā Austrumos par 9. vietu posmā mums pretī stājās Cēsu komanda. Atkal sīvā un līdzīgā cīņā izcīnījām uzvaru ar rezultātu
45 : 39. Tātad, skatoties pēc 3 posmiem, mūsu U-12 komanda ir sakrājusi 32 punktus un 17 komandu konkurencē Austrumos ieņem 6. vietu.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.04.2011.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px