24. un 25. martā Swedbank Jaunatnes basketbola līgā 3. sabraukuma sacensības aizvadīja U-12 un U-13 zēnu komandas.
U-12 komandas zēnu spēles notika Jēkabpilī. Šajā posmā zēni cīnījās par 9.-17. vietu Austrumos. Pirmā spēle apakšgrupā bija ar gulbeniešiem, viņus uzvarējām ar 52 : 21. Otrā spēle ar "Rūjienu" arī noslēdzās ar uzvaru – 59 : 30.
Otrajā dienā notika izšķirošā cīņa apakšgrupā ar Rēzeknes komandu. Tā bija ļoti spraiga. Punkti abām komandām krājās līdzīgi, spēle bija asa, un tika gūts daudz mikrotraumu, tomēr beigās piedzīvojām laimīgu uzvaru ar 34 : 32. Fināla cīņā par šajā posmā pirmo vietu jeb kopvērtējumā Austrumos par 9. vietu posmā mums pretī stājās Cēsu komanda. Atkal sīvā un līdzīgā cīņā izcīnījām uzvaru ar rezultātu
45 : 39. Tātad, skatoties pēc 3 posmiem, mūsu U-12 komanda ir sakrājusi 32 punktus un 17 komandu konkurencē Austrumos ieņem 6. vietu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.04.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto