Rīt, 3. oktobrī, Madonu apmeklēs ASV vēstniecības Latvijā politisko un ekonomisko jautājumu nodaļas vadītājs Tamirs Vasers un šīs nodaļas speciāliste Dace Lukumiete.
Vizītes mērķis ir iepazīties ar uzņēmējdarbības un tūrisma attīstību Madonā un Madonas rajonā, – informē Madonas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dzintra Stradiņa. Programmā viesiem paredzēta tikšanās ar Madonas pilsētas domes un rajona padomes priekšsēdētāju Andreju Ceļapīteru, kurā piedalīsies arī Madonas biznesa inovāciju un informācijas centra vadītāja Dace Āriņa, pēc tam sekos Madonas Valsts ģimnāzijas apmeklējums, tikšanās ar skolas administrāciju un jauniešiem no nevalstiskās organizācijas „Par & Pret". Pēcpusdienā iecerēts apmeklēt Latvijas augstāko virsotni – Gaiziņkalnu – un pēc tam doties uz Ērgļu novadu, kur viesus sagaidīs novada domes priekšsēdētājs Guntars Velcis.
Autore: BAIBA MIGLONE