Pagājušajā trešdienā notika trešā iedzīvotāju tikšanās ar Madonas novada pašvaldības vadību, novada vēlētās varas pārstāvjiem – šoreiz Mētrienas pagastā. Kā pēc tās atzina novada pašvaldības pārstāvji, iedzīvotāju interese par pasākumu bijusi līdzīga kā citos pagastos.
Madonas novada pašvaldības priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters, lūgts ieskicēt tikšanās laikā pārrunātos jautājumus, pastāstīja: – Jautājumi bija dažādi – par Mētrienas pamatskolas nākotni, ēku un telpu izmantošanu. Norunājām, ka drīzumā šo jautājumu skatīsim arī atsevišķi, aicinot visas ieinteresētās puses uz diskusiju, lai nolemtu, kas tieši kur varētu atrasties. Domāju, modulis, ka skolas ēkā, kur ir vairāk telpu, nekā bērni spēj izmantot, ienāk citas aktivitātes, ir nepieciešams. Saistībā ar ceļiem tika ierosināts izvietot ielu norādes. Kāda iedzīvotāja, kas dzīvo tuvumā Ļaudonas ceļam, vēlējās, lai tur tiktu ierobežots ātrums, kas arī šobrīd tiek risināts. Jautājumi lielākoties bija adresēti pagasta pārvaldei, un tie arī tika uz vietas izrunāti, tāpēc domāju, ka tikšanās bija vērtīga. Svarīgākais rezultāts šādam pasākumam ir tāds, ka iezīmējas punkti, pie kuriem ir jāstrādā.
Viens no secinājumiem, kas radies gan Mētrienas pagasta pārvaldes vadītājam Andrim Dzenovskim, gan novada pašvaldības pārstāvjiem, ir – iedzīvotāji lielākoties ir nemierā ar komunikācijas trūkumu no pagasta pārvaldes puses.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.04.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA