Swedbank Jaunatnes basketbola līgā savu spraigo debijas sezonu turpina U-14 vecuma grupas komanda. Kaut mums ir daudz grūtību, jo komandai spēles šosezon jāaizvada izbraukumos, komandu pametuši 3 spēlētāji, tomēr spējam 16 labāko Latvijas komandu pulkā ieņemt vietu turnīra tabulas augšgalā.
21. martā Rīgā piedzīvojām zaudējumu spēlē ar tuvākajiem konkurentiem – "Rīdzenes" basketbolistiem (50 : 55, Z. Raimo – 25 p., E. Jesajans – 12 p.). 23. martā sāpīgs zaudējums piedzīvots spēlē ar BS "Rīga/Pārdaugava" komandu (46 : 53, Z. Raimo – 14 p.). Tajā pašā dienā spēles beigās gan sagaidīta arī laimīga uzvara pār Juglas komandu (52 : 49, E. Lazdups – 14 p.). 28. martā izdevās laba spēle Teikas vidusskolā, spēlējot ar VEF komandu, un tika izcīnīta uzvara (57 : 40, Z. Raimo –
19 p., N. Stalīdzāns – 19 p.). 30. martā Ogrē ar lielu cīņassparu un lielu izturību tika pieveikta BS "Ogre" komanda (52 : 43, Z. Raimo – 26 p., E. Lazdups – 12 p.). Vienā no retajām mājas spēlēm (pavisam 3) Madonā 3. aprīlī sīvā cīņā iegūta uzvara pār "Gulbeni" (67 : 57, Z. Raimo – 30 p., E. Jesajans – 17 p.).
Šīs komandas uzdevums iekļūt labāko sešniekā jau ir izpildīts, kaut mums vēl gaidāmas spēles pret spēcīgajām DSN, "Ķeizarmeža" un Jelgavas komandām. Pirmo sešu vietu ieguvējas komandas automātiski nodrošina vietu SJBL finālsacensībās, bet 7. un 8. vietas komandas pārspēlēs ar 2. divīzijas labākajām komandām noskaidro atlikušās divas ceļazīmes uz finālturnīru.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.04.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto