No vizītes sadraudzības pilsētā Vaijē (Vācija) atgriezusies starpnovadu skolēnu delegācija.
20 bērni un divi pedagogi uz Vaiji izbrauca 1. aprīlī. Par sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs un sabiedriskā darba aktivitātēs iespēju paviesoties Vācijā ieguva 12 Madonas novada skolēni un pa diviem audzēkņiem no Ērgļu novada, Varakļānu novada, Lubānas novada, Cesvaines novada. Delegācijas vadītāja bija Liezēres pamatskolas direktore Jolanta Pabērza, pieaugušos pārstāvēja arī Sausnējas pamatskolas vācu valodas skolotāja Sanita Brimberga.
Vaijā skolēni apmeklēja mācību stundas, tika pieņemti rātsnamā, devās braucienā uz Brēmeni, izbraukumā uz Serengeti parku Hodenhagenā, ekskursijā uz Brēmenhavenu, uz klimata māju, ūdens atrakciju parku. Notika arī ekskursija pa skolu Lēstē.
Autore: INESE ELSIŅA