24. un 25. martā Madonas sporta centrā notika Latvijas jaunatnes čempionāta pārejas turnīrs B2 (1995. g. dz.) meiteņu komandām par tiesībām spēlēt finālā.
Piedalījās 1. līgas (augstākās) trīs komandas – 4., 5. un 6. vietas ieguvējas – "Daugavpils", "Madona", "Talsi", kā arī 2. līgas divas labākās komandas – "Līvāni", "Zvejniekciems". Madonas BJSS volejbola komandas meitenes S. Cimdiņa, J. Nastenko, V. Kiseļeva, I. Rubule, A. Kalniņa, U. Skuja, E. Ziemele, I. Zviedre uzvarēja "Talsus" ar rezultātu 3 : 1, "Līvānus" – ar 3 : 0, "Zvejniekciemu" – ar 3 : 0 un aizraujošā spēlē ar 1 : 3 zaudēja Daugavpils komandai (iepriekšējā čempionāta sudraba medaļas ieguvējām). Līdz ar to "Madona" nodrošināja sev vietu finālā.
Cīņa par medaļām finālā paredzēta 3. un 4. maijā, cerams, Madonā. Komanda saka paldies visiem atbalstītājiem: gan skaļajiem līdzjutējiem tribīnēs, gan tiem, kas palīdzēja treniņu procesā un atvēlēja trenēties spēles laukumā.
Autors: JĀNIS SUDĀRS,
Madonas BJSS volejbola treneris
Spēles mirkļus fotografēja JĀNIS PUJATS