11. aprīlī no pulksten 9 līdz 13 cilvēki ar redzes problēmām aicināti uz tikšanos Madonā, Parka ielā 4.
Madonas novada pašvaldības sociālā dienesta telpās iecerēta tikšanās ar Latvijas Neredzīgo biedrības (LNB) Jēkabpils teritoriālās organizācijas pārstāvēm. Uz Madonu atbrauks rehabilitatores M. Smalča un E. Ozoliņa, tāpat arī biedrības valdes priekšsēdētāja Rita Kolosova.
– Cilvēki ir aicināti padalīties ar saviem vaļaspriekiem, ja kādam ir kādi darbiņi, darināti pašu rokām, vēlams paņemt tos līdzi, – pavēstīja LNB Jēkabpils teritoriālās organizācijas valdes locekle, madoniete Mairita Vītoliņa. – Varbūt kāds kaut ko kolekcionē, citiem būtu interesanti to uzzināt. Ideju ierosināja jēkabpilietes, mums atliek to īstenot.
Vaicāta par tikšanos 8. martā, Mairita Vītoliņa atklāja: – Manuprāt, tā bija izdevusies, jo ieradās apmēram 20 cilvēku ar redzes problēmām. Pēc krietna pārtraukuma pirmajai reizei tas nav slikts rādītājs. Gaidīsim atsaucību arī šoreiz!
Autore: INESE ELSIŅA