Aizvadītajā nedēļā Bērzaunes pamatskolā bijuši trīs ļoti jauki pasākumi, pārsvarā – kopā ar skolēnu vecākiem.
Sporta diena, Miķeļdiena, ekskursija – viss tika izbaudīts bagātīgās devās, – vakar atskatā uz notikumiem teica skolas mācību pārzine Veronika Caune. – Miķeļdienai, ko atzīmējām piektdien, bērni bija sagatavojuši izstādi otrā stāva vestibilā. Izlozes kārtībā katra klase veidoja tematisku stūrīti par kādu dārzeni, kur ietilpa gan dažādi veidojumi no gurķa, tomāta, burkāna utt., gan dažādas ēdienu receptes un ieteikumi, kur katrs dārzenis vislabāk noder. Pēc stundām – Miķeļdienas tirdziņš, kur pašgatavotos našķus bērni tirgoja par 2-3 santīmiem.
Ekskursijā skolēni devušies dienu iepriekš, ceturtdien, divās lielās grupās – mazie aizbrauca uz Ērgļiem, uz "Brakiem" un "Meņģeļiem", savukārt lielākie bērni un dažs arī no mazākajiem devušies uz Latvijas "Holivudu" – "Cinevillu", pēc tam izstaigājuši Ķemeru purva taku – ar augu iepazīšanu un paskaidrojumiem saistībā tieši ar rudeni.
– Vēl dienu pirms tam, 26. septembra vakarā, skolā notika sporta diena kopā ar vecākiem, katrā komandā bija bērni un tieši viņu vecāki – dažādas atjautības spēles, kopīgs ugunskurs un kopīgas vakariņas. Tas bija skolas vecāku padomes svētīgs ierosinājums. Otrs pasākums kopā ar vecākiem būs skolas apkārtnes sakopšanas talka 3. un 10. oktobrī, lai vecāki piedalās, kurā datumā katrs var, – teica V. Caune, uzsverot: – Rudeni esam sagaidījuši godam.
Autore: ASTRA ZAGORSKA
AIVARA SINEĻA foto