Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Par sesiju, popmūziku un radošo dzīvi

Redakcija

Autors • 01.04.2011.

Par sesiju, popmūziku un radošo dzīvi
Burtu lielums

Kādreiz tik populārās fankgrupas „Time After Time" dalībnieks un joprojām populārās grupas „Prāta vētra" basists Ingars Viļums Madonā iegriežas samērā bieži.

Tas vairāk gan saistīts ar viņa ģimeni un tuviniekiem. Pagājušajā nedēļā Ingars Madonas kultūras namā apmeklēja „Ģitāristu sesiju", tāpēc uzrunāju viņu dalīties pārdomās gan par sesiju, gan saviem radošajiem projektiem.
– Jau ilgāku laiku darbojos Latvijas populārākajā grupā „Prāta vētra" kā basģitārists, tas ir mans pamatdarbs un aizņem lielāko daļu manas radošās dzīves, – komentēja Ingars. – Pašreiz gatavojamies Sibīrijas koncerttūrei pa Krieviju. Darbojos arī apvienībā „Rock5". Lielākais notikums līdz šim ir zviedru grupas „Roxette" iesildīšana 2011. gada tūres koncertā Rīgā. Turpinu darboties grupā „S.P.B." jeb „Smaragda pilsētas burvji", pašreiz tiek gatavots otrais grupas albums. Nereti esmu kā pieaicinātais „basists" citos projektos. Nesen bija dziedātājas Lindas Leen, Gustavo koncerti „Arēnā Rīga". Ja atliek laiks un ir iedvesma, radu dziesmas un ierakstu tās savā mājas ierakstu studijā.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.04.2011.

Autore: INESE ELSIŅA

AGRA VECKALNIŅA foto no personiskā arhīva

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px