Kādreiz tik populārās fankgrupas „Time After Time" dalībnieks un joprojām populārās grupas „Prāta vētra" basists Ingars Viļums Madonā iegriežas samērā bieži.
Tas vairāk gan saistīts ar viņa ģimeni un tuviniekiem. Pagājušajā nedēļā Ingars Madonas kultūras namā apmeklēja „Ģitāristu sesiju", tāpēc uzrunāju viņu dalīties pārdomās gan par sesiju, gan saviem radošajiem projektiem.
– Jau ilgāku laiku darbojos Latvijas populārākajā grupā „Prāta vētra" kā basģitārists, tas ir mans pamatdarbs un aizņem lielāko daļu manas radošās dzīves, – komentēja Ingars. – Pašreiz gatavojamies Sibīrijas koncerttūrei pa Krieviju. Darbojos arī apvienībā „Rock5". Lielākais notikums līdz šim ir zviedru grupas „Roxette" iesildīšana 2011. gada tūres koncertā Rīgā. Turpinu darboties grupā „S.P.B." jeb „Smaragda pilsētas burvji", pašreiz tiek gatavots otrais grupas albums. Nereti esmu kā pieaicinātais „basists" citos projektos. Nesen bija dziedātājas Lindas Leen, Gustavo koncerti „Arēnā Rīga". Ja atliek laiks un ir iedvesma, radu dziesmas un ierakstu tās savā mājas ierakstu studijā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.04.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto no personiskā arhīva