"Nesen veikalā "Lauku labumi" Madonā iegādājos Tibetas piena sēnes dzērienu. Pēc divu nedēļu slimošanas dzēriens, kas līdzinās kefīram, likās gluži kā brīnumlīdzeklis, lai stiprinātu novājināto organismu. Zinu, ka ir vairākas burku sēnes, bet piena sēne palīdzot pēc antibiotiku lietošanas. Varbūt tas ir mīts, bet dzēriens ir garšīgs un, ja vēl ar dabiskām labām īpašībām, kāpēc gan to nelietot."
Pa telefonu pavēstītā ziņa arī pamudināja doties uz "Lauku labumiem", kur veikala saimniece Lilija Ivanova iepazīstināja gan ar Tibetas piena sēni, gan ar dzērienu: – Sēne, ja to labi uzrauga, aug, vairojas, un, kad savairojas, to var iedot labiem cilvēkiem. Man to iedeva māsa. Būtībā tas ir dabisks skābpiena produkts ar specifisku laktobaktēriju kultūru, kas izraisa rūgšanas procesu. Ne katrs to audzēs mājās, jo sēne ir "jābaro" ar pienu. Tātad, ja labs piens nav deficīts, tad Tibetas piena sēne augs un vairosies.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.04.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto