15. marts visā pasaulē tiek atzīmēta kā Starptautiskā patērētāju tiesību diena. Šajā dienā AS „Madonas ūdens" informēja Lazdonas pagasta iedzīvotājus par Lazdonas pievienošanu Madonas tīkliem, kā arī uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, tarifiem un līgumu slēgšanu.
Kā zināms, pērn Madonas pilsētā noslēdzās ūdenssaimniecības attīstības projekta 2. kārta, kuras ietvaros notika arī tīklu paplašināšana un ūdensvada aizvilkšana uz Lazdonu, kas Lazdonas iedzīvotājiem nozīmēja to, ka turpmāk lazdonieši saņems „Madonas ūdens" pakalpojumus, tai skaitā tīru un atdzelžotu ūdeni. Uzņēmums līdz ar to paplašina klientu loku.
Līdz ar pievienošanos AS „Madonas ūdens" Lazdonas pagasta iedzīvotājiem nedaudz izmainās pakalpojuma saņemšanas un apmaksas kārtība, par ko viņus informēja AS „Madonas ūdens" valdes priekšsēdētājs Guntars Dambenieks.
Kārtība, pie kuras madonieši jau vairāku gadu gaitā ir pieraduši, lazdoniešiem ir jaunums, tādēļ nepārsteidza tas, ka Lazdonas pagasta pārvaldes zāle bija pārpildīta.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.03.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto