Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Atskaņas no “Ģitāristu sesijas 2011”

Redakcija

Autors • 30.03.2011.

Atskaņas no “Ģitāristu sesijas 2011”
Burtu lielums

14. "Ģitāristu sesija" gan dalībniekiem un meistariem, gan organizatoriem un vietējiem klausītājiem noslēgusies ar neaizmirstamu piedzīvojumu, muzikālu jūtu un vīziju uzkrājumu.

Viņi visi – iesācēji mūzikā un meistari instrumenta spēlē – sadzirdēja it kā savu otro balsi – ne no ārienes, bet to, kas pašos jeb sevī. To atvēra, attīstīja vai pamodināja radošā vide un brālības gars. Klausītājiem katrs koncerts bija kā mazs, dzīvs kosmoss, kā pretinde tehnoloģijai un tirgum. Tādus meistarus kā kanādieti Dave Goodman, angli Andy Baker, Steve Amadeo, Chris Hutchison, krievu Alekseju Liapko, Mārča Auziņa grupu "Twin Town" dzirdēt dzīvajā izpildījumā bija un joprojām ir kā dvēseles svētki, izdzīvošanas paraugs.
– Šai nedēļā bijis daudz prieka, – noslēguma pasākumā atzina sesijas organizators Imants Pulkstenis. – Priecājos, ka dalībnieki atrada laiku un līdzekļus, ka vecāki viņus atbalstīja.
Uz "Ģitāristu sesiju" ieradās 111 jaunieši no visas Latvijas. Madonas novadu pārstāvēja 40 cilvēku. Arī meistaru lomā šogad bija mūsējie –
Sandris Sproģis, Mārcis Auziņš, Intars Zommers.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.03.2011.

Autore: INESE ELSIŅA

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px