Šodien, 31. martā, pulksten 10.30 Madonas mūzikas skolā sāksies starpnovadu 2.-4. klašu koru skate.
Konkursā piedalīsies Bērzaunes pamatskolas 2.-4. klašu koris (diriģente Ināra Stepāne), Ērgļu vidusskolas 2.-4. klašu koris (diriģente Mārīte Kovaļevska), Lubānas vidusskolas 2.-4. klašu koris (diriģente Silvija Bērziņa), Madonas pilsētas 1. vidusskolas 2.-4. klašu koris (diriģente Ija Voiniča). Praulienas pamatskolas 2.-4. klašu koris (diriģente Anita Melnupa) žūrijai jau nodziedāja dienu iepriekš, jo šodien Praulienas pamatskolas skolēnu teātrim (režisore Vija Miška) jādodas uz Gulbeni, kur kolektīvs piedalīsies reģionālajā teātra skatē.
Autore: INESE ELSIŅA