Divas dienas spraigās cīņās Madonas pilsētas 2. vidusskolā aizvadīja Madonas novada atklātā čempionāta finālisti dambretē.
Klātesošo dalībnieku neizpratne neklātienē tika veltīta madoniešiem Andrim Kalniņam un Jurim Meļehovam, kuri neatrada par vajadzīgu informēt sacensību organizatorus, ka finālā nestartēs, kaut bija pirms mēneša izcīnītas uz to tiesības. Līdz ar to pārējiem finālistiem pāris stundu bija jāpavada nelietderīgi.
Jau ar starta pirmajām kārtām no uzvaras uz uzvaru soļoja nacionālais meistars no Meirāniem Valdis Mass un Aiga Priedniece (Rīga). Sākumā viņiem līdzi turēties mēģināja Gunvaldis Tarvids, Aina Ivanova un Jāzeps Juhnevičs. Līdz dienas beigām gan nevienam neizdevās izbēgt no zaudējuma rūgtuma, par ko parūpējās Aivars Briedis, Zelma Svilāne, Mārtiņš Šulmanis, Dzintars Vilciņš, Elmārs Krampe, Rolands Luiks, Jānis Juhnevičs. Turnīrā pēc riņķa sistēmas cīņām par medaļām superfinālā sacensību otrajā dienā "lielajā astoņniekā" iekļuva visi "plānotie" dambretisti pēc ranga tabulas: Gunvaldis (26 p.), Aivars (21), Zelma (20), Mārtiņš (23), Jāzeps (24), Aina (21), Valdis (30) un Aiga (24).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.03.2011.
Autors: M. VĪRS