"Madonieši atbraukuši, otrās vietas savākuši, mūsu pēc, lai citi prātā jūk, madonieši jau ar medāļiem mūk…"
Šādas rindas sacerēja Madonas bērnu un jauniešu centra komandas dalībniece Luīze pēc veiksmīga starta Latvijas čempionātā Boccia spēlē, kas notika 19. martā Ozolniekos.
Lai tiktu uz Latvijas čempionātu, vispirms bija jāuzvar Vidzemes novada čempionātā februāra beigās Cēsīs. Tur abas Madonas BJC komandas ieguva pārliecinošu 1. vietu, kas deva tiesības pārstāvēt Vidzemi Ozolniekos.
1. grupā (bērni un jaunieši ar kustību traucējumiem) startēja Aleksejs Smirnovs, Luīze Sniedze un Nauris Niks Reuts. 2. grupā (bērni un jaunieši ar intelektuāliem traucējumiem) startēja Lauris Vuls, Marita Kiļupa un Laura Mālniece.
Ozolniekos bija sabraukušas 11 labākās Latvijas komandas.
Boccia spēles notika vienlaicīgi četros laukumos. Pirmās spēles abām komandām notika nervozā gaisotnē, jo pretinieki izrādījās daudz spēcīgāki nekā novadā. 1. grupas komandai nāca smaga uzvara pār "Optimismu" (Rīgas 71. vidusskolas komanda) ar rezultātu 5 : 4, bet 2. grupas komandai – rūgts zaudējums spēlē ar Baldones komandu (3 : 8).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.03.2011.
Autore: ANITA KRAUKLĪTE,
Madonas BJC Boccia trenere
AUTORES foto