27. martā pulksten 14 Kalsnavas pamatskolas foajē telpā Kalsnavas evaņģēliski luteriskā draudze ikvienu aicina piedalīties pateicības dievkalpojumā.
Dievkalpojums veltīts draudzes 20 gadu darbībai kopš draudzes juridiskā statusa atjaunošanas un 385 gadiem kopš draudzes patstāvīgas darbības sākšanas. Dievkalpojumu vadīs Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags. Dievkalpojumā piedalīsies Kalsnavas sieviešu vokālais ansamblis „Vīzija", vadītāja Iveta Upeniece.
Kalsnavas draudze savu darbību okupācijas gados nepārtrauca, tā pulcējās uz dievkalpojumiem gan Veckalsnavas kapu kapličā, gan privātās mājās. 1991. gada 28. martā tika atjaunots draudzes juridiskais statuss. Pirmie dievkalpojumi atjaunotās Latvijas Republikas laikā notika Jaunkalsnavas skolā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.03.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto