Rīt, 25. martā, pulksten 13 Madonas bērnu un jauniešu centrā notiks kluba „Pie kamīna" dalībnieku tikšanās.
Kā laikrakstu informē metodiķe Līga Grāvīte, šoreiz klubiņā viesosies Madonas novada bibliotēkas pārstāves. Sarmīte Radiņa klātesošos iepazīstinās ar jaunāko grāmatu apskatu, bet Daiga Lapiņa stāstīs par Ēģiptē redzēto.
Autore: INESE ELSIŅA