Ar vakardienu, 21. martu, sācies skolēnu pavasara brīvlaiks.
Lai tas paietu bez traģiskām nelaimēm, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienests aicina vecākus aprunāties ar bērniem par drošību mājās, uz ielas, ledus, pie ūdeņiem.
Pavadot laiku kopā ar līdzaudžiem, bērni nereti kļūst pārdroši, parādās vēlme pierādīt savu varēšanu un izcelties. Tā rodas absurdas idejas – izklaidēties, pastaigājot pa ledu, kaut ko aizdedzināt, apreibināties.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.03.2011.
Autore: INESE ELSIŅA