Ir dzirdēts jokojam, ka ir meli, ļoti lieli meli un statistika. Kā tad šis „joks" izskatās „Ģitāristu sesijas 2011" kontekstā?
Pagājušajā gadā uz sesiju bija pieteikušies 110 dalībnieku, šogad vēlmi piedalīties sesijā izteikuši 122 cilvēki, kuru vidējais vecums ir 18,1 gads. Jaunākajam dalībniekam, madonietim Aleksejam Jekimovam, ir 10 gadu. Aizvien pieaugoša tendence piedalīties sesijā vērojama daiļā dzimuma vidū, šogad sesijā būs 37 meitenes (puiši – 85).
Viskuplāk pārstāvēts Madonas novads – 40 dalībnieku, daudz neatpaliek arī rīdzinieki. Pārsteidzoši un reizē likumsakarīgi, ka no Latvijas Rietumu krasta uz Madonu trauksies 8 sevi apliecināt un profesionāli pilnveidot griboši Liepājas muzikanti. Noteikti jāpiemin cesvainiešu, jaunkalsnaviešu, rēzekniešu, smilteniešu, jēkabpiliešu un ogrēniešu aktivitāte un interese izmantot sesijas vērtīgo programmu, krāt savu skatuves pieredzi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.03.2011.
Autors: IMANTS PULKSTENIS,
„Ģitāristu sesijas"
organizators
Foto no arhīva