Arī Madonas novada skolu, kas no 10. janvāra līdz 25. februārim bija iesaistījušās programmā "Skolas auglis", 1.-6. klašu skolēniem bija iespēja katru dienu saņemt pa ābolam.
Vai augļus nevarētu nodrošināt arī turpmāk? Uz šo vaicājumu Zemkopības ministrija atbild apstiprinoši. 15. martā Eiropas Komisija apstiprinājusi lēmumu, kas paredz Latvijai sākotnēji plānotā ES līdzfinansējuma summu programmas "Skolas auglis" ieviešanai 2011./2012. mācību gadā palielināt līdz 764 235 eiro, tādējādi nodrošinot Latvijas skolēniem iespēju saņemt bezmaksas augļus un dārzeņus ilgākā laikā.
2010./2011. mācību gadā programma "Skolas auglis" tika ieviesta, pateicoties 450 100 eiro lielam ES līdzfinansējumam, kad bezmaksas augļus un dārzeņus saņēma vairāk nekā 67 tūkstoši Latvijas 1.-6. klašu skolēnu.
Autore: IVETA ŠMUGĀ