Pagājušās nedēļas nogalē sporta bāzē "Smeceres sils" norisinājās Latvijas čempionāta distanču slēpošanā noslēdzošais, 3., posms. 12. martā stafetē sacentās komandas, bet 13. martā klasiskajā solī tika veiktas garās individuālās distances.
Sestdien stafetē spēkiem mērojās Madonas, Cēsu, Viļakas, Aizkraukles, Arkādijas sporta skolu, Talsu un SSK "Bebra" – pavisam 34 – komandas. No tām 12 bija Madonas BJSS komandas.
Madonas slēpotāji savā mājas trasē par čempioniem kļuva V12 grupā, kur no 8 komandām 4 bija no Madonas sporta skolas. 3 x 2 km stafetē pārliecinoši uzvarēja Madonas BJSS komanda (Raimo Vīgants, Daniels Rutkis un Niks Pļaviņš), atstājot aiz sevis abas Cēsu pilsētas sporta skolas komandas. S12 grupā 3 x 1 km stafetē meitenēm 1. vieta diemžēl aizgāja gar degunu, gūstot soda sekundes, slēpojot kalnā. Labi, ka komandas (Ieva Pūce, Madara Skurule, Līva Igaune) ātrais slēpojums ļāva palikt 3. vietā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.03.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
ARŅA ŠMUGĀ foto