Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Pēc pieciem posmiem apbalvo uzvarētājus

Redakcija

Autors • 16.03.2011.

Pēc pieciem posmiem apbalvo uzvarētājus
Burtu lielums

"Smecere 2011" – tā sauca Madonas BJSS un Madonas novada pašvaldības šoziem rīkotās slēpošanas sacensības, kas norisinājās piecās kārtās. Pagājušajā svētdienā pēc Latvijas čempionāta tika apbalvoti sacensību kopvērtējuma uzvarētāji.

Par to, ka šīs sacensības iemantojušas popularitāti, liecina arī kuplais dalībnieku skaits – ap 150, turklāt viņu vidū – ne tikai Madonas novada slēpotāji.
Ceļu uz Madonu, lai piecu trešdienu vakaros (12. un 19. janvārī, 9. februārī, 2. un 9. martā) "Smeceres sila" apgaismotajās trasēs slēpotu, mēroja arī dalībnieki no Preiļiem, Vecpiebalgas, Pļaviņām, Aizkraukles, pat Rīgas, Ludzas un Aglonas.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.03.2011.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

A. ŠMUGĀ foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px