"Smecere 2011" – tā sauca Madonas BJSS un Madonas novada pašvaldības šoziem rīkotās slēpošanas sacensības, kas norisinājās piecās kārtās. Pagājušajā svētdienā pēc Latvijas čempionāta tika apbalvoti sacensību kopvērtējuma uzvarētāji.
Par to, ka šīs sacensības iemantojušas popularitāti, liecina arī kuplais dalībnieku skaits – ap 150, turklāt viņu vidū – ne tikai Madonas novada slēpotāji.
Ceļu uz Madonu, lai piecu trešdienu vakaros (12. un 19. janvārī, 9. februārī, 2. un 9. martā) "Smeceres sila" apgaismotajās trasēs slēpotu, mēroja arī dalībnieki no Preiļiem, Vecpiebalgas, Pļaviņām, Aizkraukles, pat Rīgas, Ludzas un Aglonas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.03.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
A. ŠMUGĀ foto