Apritot 92 gadiem, kopš krita Latvijas Nacionālā karaspēka pirmais komandieris pulkvedis Oskars Kalpaks, 6. martā Lubānas novadā notika piemiņas pasākums un koncerts Meirānu tautas namā.
Pirms piemiņas pasākuma Meirānu tautas namā varēja tikties ar O. Kalpaka piemiņas fonda un Latviešu virsnieku apvienības pārstāvjiem.
Pasākumā svinīgas uzrunas teica brigādes ģenerālis Gundars Ābols, O. Kalpaka piemiņas fonda valdes pārstāve Edīte Zaube, Latviešu virsnieku apvienības pārstāve kapteine Sarma Līne un atvaļinātais brigādes ģenerālis Juris Vectirāns.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.03.2011.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA
AUTORES foto