Šogad astronomiskā pavasara iestāšanās gandrīz sakrīt ar laikraksta "Stars" kausu un abonementu izcīņas sacensībām slēpošanas stafetē. 20. martā, tiksimies "Smeceres sila" distanču slēpošanas trasēs, kur "Stara" tradicionālās sacensības notiks 15. gadu, kopš tās ir piedzīvojušas atjaunošanu. Starts – pulksten 12.
Tradīcijas turpinās
Ja atskatāmies vēsturē – 1996. gadā "Stars" kopā ar rajona sporta dzīves organizētājiem atjaunoja tradīciju rīkot sacensības slēpošanas stafetē. Vien 2007. gadā sacensības nenotika sniega trūkuma dēļ. 2011. gada slēpošanas un biatlona sacensību kalendārs bija ļoti noslogots, tāpēc šogad "Stara" kausu izcīņas sacensības ieplānotas nevis janvārī, bet – 20. martā. Tās tradicionāli rīkojam sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību un Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolu. Sacensību galvenais tiesnesis – Dainis Vuškāns.
2010. gadā "Stara" kausu un balvu izcīņas sacensībās stafešu slēpojumā uzvaru un kausus izcīnīja kluba "Mežmalas "MTB" jaunietes – Laura Kupča, Krista Kupča, Daija Līva Aivare – un Madonas pilsētas 1. vidusskolas komanda – Arvis Liepiņš, Rinalds Kostjukovs un Nauris Biķernieks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.03.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ