5. martā Siguldā Vankūveras ziemas Olimpisko spēļu vicečempioni Martins Dukurs un brāļi Andris un Juris Šici svinīgi apbalvoja 2011. gada Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādes uzvarētājus skolu komandu grupā un kamaniņu sportā.
Skolu komandu grupā uzvarētāju kausu, diplomu un sertifikātu – Ls 1000 – sporta inventāra iegādei saņēma Madonas pilsētas 1. vidusskolas skolēni, kuri Ērgļos izcīnīja 17 medaļu – 7 zelta, 6 sudraba un 4 bronzas medaļas. Madonas pilsētas 1. vidusskola Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē līderes pozīcijas nosargā un uzvar jau piekto gadu. Balvu saņemt bija ieradušies Madonas pilsētas 1. vidusskolas direktors Romāns Ližbovskis, sporta skolotājs Aleksandrs Krauklītis un sportistu komanda – audzēkņu delegācija. Uzvaru Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē Ērgļos palīdzēja izcīnīt labākie sporta skolas slēpotāji: Rinalds Kostjukovs, Rūdolfs Kļaviņš, Raimo Vīgants, Daniels Rutkis, Kitija Auziņa, Ieva Pūce, Karīna Pētersone, biatlonisti: Mārtiņš Indriksons, Jānis Indriksons, Nils Ikaunieks, Ilvars Bisenieks, Jēkabs Putniņš, Agnese Dadzīte, Gerda Veismane u. c.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.03.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
JĀŅA SALIŅA foto no pasākuma Siguldā