26. un 27. februārī Madonas BJSS U-12 un U-13 komandas Rīgā aizvadīja 2. posma sacensības basketbolā.
U-12 komanda 1. posmā starp labākajām 8 Austrumu komandām, izcīnot 5. vietu, saglabāja vietu stiprāko grupā uz 2. posmu. Šajā posmā Juglā sacentāmies ar BS "Ogre" (19 : 71), Juglas BJSS (36 : 53), BS "Rīga" (7 : 100) un "Cēsīm" (33 : 44). Spriežot pēc rezultātiem, izcīnīta 8. vieta šajā posmā, un 3. posmā 24. un 25. martā Jēkabpilī būs jāspēlē ar komandām, kas cīnās par 9.-17. vietu. Pēc diviem posmiem Madonas BJSS U-12 komanda ar 23 punktiem starp Austrumu 17 komandām ieņem 6. vietu. Cerams, ka slimības būs beigušās, uz 3. posmu jau būsim pilnā sastāvā un vecāki puišus laidīs uz abām sacensību dienām, jo tam jau mēs gatavojamies katru mēnesi uz katru posmu.
U-13 komanda, spēlējot Rīgas 90. vidusskolā, uzvarēja "Rugājus" (41 : 29), Līvānu komandu (49 : 32), 90. vidusskolas komandu (62 : 44), bet, spēlējot Teikas vidusskolā, zaudēja "Rēzeknei" (32 : 33). Šajā posmā, izcīnot 2. vietu, U-13 komanda ieguva tiesības atkal 3. posmā (24. un 25. martā) Cēsīs cīnīties labāko Austrumu komandu astotniekā. Pēc 2. posma U-13 komanda starp 18 Austrumu komandām ieņem 10. vietu ar 20 punktiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.03.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto