Līdz 28. februārim pirmsskolas vecuma bērni Madonas novada bibliotēkā varēja iesniegt savus radošos darbus konkursam „Es dzīvoju Madonā".
Šobrīd Madonas novada bibliotēka saka lielu paldies par atsaucību Madonas pirmsskolas izglītības iestādēm, bet jo īpaši audzinātājām, bez kuru iniciatīvas un radošās izdomas nebūtu tapuši tik daudzveidīgi un kvalitatīvi darbi. Zīmējumi un vides objekti priecē ne tikai bērnu literatūras nodaļas darbinieces un apmeklētājus, bet ikvienu bibliotēkas lasītāju, kas iegriežas grāmatu krātuvē. Lielākā daļa telpisko darbu aplūkojama bērnu literatūras nodaļā iestādes 3. stāvā, savukārt kāpņu telpā izlikti zīmējumi.
– Aicinām iepazīt mazo madoniešu skatījumu uz savu pilsētu un nobalsot par interesantāko darbu, – rosina bērnu literatūras nodaļas vadītāja Līga Fiļipova. – Saistošāko darbu autori 28. aprīlī saņems pārsteiguma balvas. Būtiski, ka izstādes apmeklējumi notiek arī organizētās grupās, un pirmie izstādes apmeklētāji bija mazi un lieli pārstāvji no pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte". BMX trase no papīra, strūklaka no plastmasas, origami tehnikā darināts gulbis, mājiņa no avīžu baļķīšiem – tie ir tikai daži iesniegto darbu pieteikumi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.03.2011.
Autore: INESE ELSIŅA