Februāris pagājis ar salu, puteņiem un gripas uzlidojumiem, tāpēc arī mūsu pasākumu plāni bija nedaudz jāpagroza. Drošāk bija sildīties katram uz sava mūrīša un pasargāt degunu no sala kniebieniem.
Bet tagad, kad pavasaris pamazām sevi piesaka ar itin mīlīgu saulīti, varam atkal sanākt kopā, lai pagodinātu mūsu jubilārus ar ziediem, nelielām veltēm un labu vārdu. Būs arī muzikāls sveiciens no maziem un lieliem, jāņem vien līdzi kāds gaismas stariņš sirdī un laba oma, tad arī pavasaris ienāks pa mūsu durvīm.
Pensionāru klubiņš „Pīlādzītis" aicina uz jubilāru „ballīti" 15. martā pulksten 11 Parka ielā 4.
Autore: MARIJA LAPSIŅA,
klubiņa vadītāja