Valsts Lauku tīkla (VLT) pasākuma "Par ES un valsts likumdošanas izmaiņām un aktualitātēm, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu" ietvaros 15. martā pulksten 10 Madonā, LKB 2. stāva zālē, visi zemes un meža īpašnieki tiek aicināti uz semināru.
Daudzi meža īpašnieki saņem atgādinājuma vēstules no mežniecībām par jaunaudžu izkopšanu konkrētos nogabalos. Kāpēc tāds atgādinājums? Īpašniekiem ir neskaidrības par meža inventarizācijas plāniem, to derīguma termiņu un vai vispār vairs vajag to aktualizēšanu, par vējgāzes un snieglieces postījumiem, par to sakopšanas iespējām vai iespējamajām sekām, ja nekas netiks darīts. Dažādu jautājumu ir daudz, tāpēc uz aicinājumu pastāstīt meža likumdošanas izmaiņas un citas aktualitātes, ar ko var nākties saskarties ikdienā, apsaimniekojot savus lauku un mežu īpašumus, ir atsaukušies vairāki lektori no Valsts meža dienesta Madonas virsmežniecības (Māra Vāveriņa, Dace Rācene un juriste Agneta Kārkliņa), kā arī Madonas mežniecības mežzinis Jānis Zīlīte.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.03.2011.
Autore: MAIRITA BONDARE,
MKPC Madonas-Cēsu
nodaļas vadītāja