Madonas muzeja izstāžu zālēs no 12. marta līdz 10. aprīlim
Šoziem mums ir iespēja salīdzināt ļoti atšķirīgus māksliniekus.
Katrs no tiem iet savu meklējumu ceļu, atrod savu izteiksmes veidu, izvirza sev konkrētu mērķi – stāstīt stāstu, precīzi attēlojot dzīvo un nedzīvo dabu, ar simbolu valodu vēstīt savu ideju, pārdomas par cilvēka misiju uz zemes vai – gluži pretēji – izteikt savas izjūtas emocionāli ar krāsām, ritmiem, ļaujot pašam skatītājam caur gūtajiem iespaidiem nonākt pie sava stāsta, savām izjūtām.
Gleznotājs Pēteris Postažs ir no tiem, kas studē vecmeistarus un šodienas mākslas izpausmes, meklē atbalsi idejām, salīdzina savus secinājumus ar jau sen zināmo un no jauna atklājamo.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.03.2011.
Materiālu sagatavoja
mākslas izstāžu organizatore
INESE JAKOBI
Foto no mākslinieka arhīva