Šajā mācību gadā Danutes Vēzes vadītā Madonas bērnu un jauniešu centra vizuālās mākslas studija „Ota" darbojas jaunās telpās.
Šķiroties no telpām Saules ielā 9, iespējams, kāds studijas dalībnieks savam vaļaspriekam teica arī ardievas, jo Jaunlazdonas rajons vārīgākam kājāmgājējam varētu likties par tālu. Tomēr pastaigas svaigā gaisā ikvienam nāk tikai par labu, bez tam līdz studijas jaunajai mājvietai Augu ielā 27 regulāri kursē 3. maršruta autobuss.
Novērtējot jaunās telpas, manuprāt, ikviens ir tikai ieguvējs: lieli logi, līdz ar to – dienas gaisma, skaists skats uz apkārtējo ainavu, plaša telpa, kur ieskrieties idejām un realizēties skolotājas liktajiem darba uzdevumiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.03.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
AUTORES foto