Madonas kultūras nama koncertzālē 11. martā pulksten 18 esam aicināti uz Daugavpils kamerorķestra koncertu „Es mīlu Tevi".
Programmā skanēs dažādu tautu mīlestības mūzika no baroka līdz „Bītliem".
Mīlestības vārdos, ko teikuši miljoniem cilvēku, kas izspēlēti filmās un izrādēs, izdziedāti dziesmās un izstāstīti teikās, šoreiz visu varoši runās jauneklīgais Daugavpils kamerorķestris.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.03.2011.
Autore: INESE ELSIŅA