Ar finālspēlēm Rīgā uz AB dambja 20. februārī noslēdzās dīķa hokeja čempionāts neprofesionāliem spēlētājiem "Red Bull Open Ice". Finālā cīnījās arī sportisti no Madonas novada – komanda "Bērzaune", iegūstot augsto ceturto vietu 30 komandu kopvērtējumā.
Bērzaunieši piedalījās atlases kārtā Ikšķilē, kur sacentās 32 Austrumu divīzijas komandas. Šajā konferencē komanda "Bērzaune" izcīnīja otro vietu, automātiski nodrošinot vietu fināla spēlēs.
Sekoja vēl divas atlases kārtas – Rietumu divīzijā un Rīgā. Pavisam čempionātā pieteicās 200 komandu, un uz starta līnijas izgāja 96, spēlējot trīs divīzijās.
Katrā atlases kārtā, izspēlējot piecas spēles, tiesības piedalīties finālā ieguva četras labākās komandas, pa vienai pielozētajai no Rietumu un Austrumu divīzijas, kā arī divas pielozētās komandas no Rīgas atlases kārtas. Kopā 16 komandu, kas tika sadalītas četrās apakšgrupās. Pārspējot divas Rīgas komandas un Valmieras komandu, apakšgrupā "Bērzaune" izcīnīja pirmo vietu, nonākot fināla četriniekā, kur, izspēlējot trīs spēles, ieguva ceturto vietu. Tas ir augsts sasniegums, ņemot vērā to, cik komandu tika pārspēts iepriekšējās kārtās.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.03.2011.
Autore: RITA TURKINA
Mareka Platača foto