Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Rīgas “Dinamo” komandas sniegums

Redakcija

Autors • 04.03.2011.

Burtu lielums

Rīgas „Dinamo" pēc uzvaras ceturtdienas spēlē pret Maskavas „Dinamo" jau otro sezonu pēc kārtas ir iekļuvusi Gagarina kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, turklāt šoreiz pat pārliecinošāk nekā pērn. Pēc izšķirošās uzvaras abu komandu treneri uzteica arī Rīgas „Dinamo" līdzjutējus. J. Šuplers sacīja, ka tie ir labākie visā KHL un Eiropā. O. Znaroks no savas puses piebilda, ka Rīgas dinamiešu panākums ir uzvara visai Latvijai. Viedokli par mūsu komandas sniegumu lūdzu izteikt Madonas novada domes deputātus Rihardu Saulīti un Valentīnu Rakstiņu.

Kā Baldera laikā

– Es skatījos gan spēles tiešraidi, gan tās atkārtojumu, lai vēlreiz izbaudītu uzvaras garšu. Skatoties Rīgas dinamiešu spēles, emocijas gūstu tādas pašas kā jaunībā, kad visi skatījāmies, kā spēlē Helmuts Balderis. Vienu brīdi no hokeja es biju tā kā pagājis malā, bet pēdējos gados, kad Latvijā atkal ir Rīgas „Dinamo" komanda, no jauna ir uzjundītas daļēji jau aizmirstās emocijas, – atzīst Rihards Saulītis. – Īpaši šajā sezonā, kad mūsējie rāda tādu sniegumu, kas, manuprāt, aizrauj ikvienu, pat to, kas hokeju skatās pirmo reizi. Paskatieties, kas notiek „Arēnas Rīga" tribīnēs! Rīgas „Dinamo" uztver kā latviešu komandu, kam jūt līdzi visu sezonu. Pirms izslēgšanas spēlēm es gan nebiju tik pārliecināts, vai mūsējie iekļūs nākamajā spēļu kārtā, bet viņi tik tiešām parādīja atzīstamu sniegumu. Būtu ļoti labi, ja Rīgas dinamiešiem izdotos uzvarēt arī ceturtdaļfinālā. Katrā ziņā es viņiem un mums visiem to novēlu!

Var iekļūt finālā

– Kaut arī izšķirošā uzvara tika izcīnīta pagarinājumā, visu spēles laiku biju pārliecināts par tās veiksmīgu iznākumu. Ja būtu vairāk pacentušies pirmajā puslaikā, mūsējie varēja uzvarēt jau pamatlaikā, un tad uzvara būtu izcīnīta vieglāk. Taču kopumā spēle ceturtdien bija laba. Arī tās rezultāts principā atbilst hokejistu sniegumam. Tiesa, mums nedaudz arī veicās, bet bez veiksmes jau sports nav iedomājams, – uzsver Valentīns Rakstiņš. – Visā spēļu sērijā, varbūt izņemot tikai vienu spēli, bija jūtams Rīgas dinamiešu psiholoģiskais pārsvars. Jau pirmajās izslēgšanas spēlēs varēja redzēt, ka Rīgas dinamieši ir noskaņojušies uzvarai, ir labā formā, un, protams, ļoti labi vārtus sargāja abi vārtsargi. Ja šāds spēles stils tiks saglabāts nākamajā kārtā, viņiem ir ļoti reālas izredzes tikt arī līdz finālam. Sestdien kļūs zināma komanda, ar kuru mūsējiem būs jāspēlē ceturtdaļfinālā. Ērtāks pretinieks mums būtu Piemaskavas komanda Mitišču „Atlant", bet mūsējiem ir visas iespējas uzvarēt arī Jaroslavļas „Lokomotīvi".

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px