Līdz 25. martam Madonas bērnu un jauniešu centrā jāiesniedz atbildes projekta „Es Latvijā" 3. kārtas izvērtējumam.
Konkursa mērķis ir rosināt Madonas novada 4.-12. klašu skolēnus iesaistīties nacionālās identitātes un valstiskās apziņas stiprināšanā. Pirmajās divās kārtās piedalījās liels konkursantu skaits – gandrīz 100 skolēnu no 10 skolām. Ir vērts aizsākto turpināt, jo dalībnieki, kas veiksmīgi piedalīsies visās četrās kārtās, saņems apbalvojumus. Labāko darbu autori 2. jūnijā apceļos Madonas novada zemnieku saimniecības, amatnieku darbnīcas un citas interesantas vietas.
Autore: INESE ELSIŅA