OŠUPES pagasta Degumnieku pamatskolā 23. februārī notika dambretes turnīrs. Tajā piedalījās 31 spēlētgribētājs – 20 skolēnu no 5.-9. klasēm, 10 skolēnu no 1.-4. klašu grupas un 1 dalībnieks no pirmsskolas grupiņas.
Sacensības organizēja Marita Mozais, spēļu galvenais tiesnesis – Jāzeps Juhnevičs. – Dambreti sāku spēlēt jau no bērnības, jo tā attīsta domāšanu. Esmu apmierināta un priecīga, ka interesi par šo spēli izrāda skolēni. Pateicoties draugiem, kuri atbalstīja turnīra rīkošanu un nodrošināja ar dambretes kauliņiem, vienlaicīgi varēja spēlēt visi dalībnieki, – atklāja Marita Mozais.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.03.2011.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA