Pagājušajā sestdienā Madonas kartinga trasē notika „TSK Madona" ziemas kausa 2011 standarta automašīnām otrais posms. Uz starta līnijas šoreiz stājās 42 braucēji. Par godalgotajām vietām cīnījās meistarīgākie automašīnu vadītāji FWD (a/m ar priekšas ass piedziņu), RWD (a/m ar aizmugures ass piedziņu), AWD (a/m ar visu riteņu piedziņu) un kvadriciklu braucēji. Šajās sacensībās savu meistarību rādīja dāmas, neatkarīgi no tā, kādā automašīnu klasē startēja, un tāpat atsevišķi vērtēja jauniešus. Pavasarīgie laikapstākļi arī skatītājus rosināja nesēdēt mājās, bet gan just līdzi saviem favorītiem un izbaudīt sportisko atmosfēru.
„TSK Madona" pārstāvis un viens no sacensību organizatoriem Agris Feldmanis pastāstīja, ka sacensības ir izdevušās: – Bija liela sacensību dalībnieku interese, un interesanti bija arī skatītājiem. Sakūrām lielu ugunskuru, pie kā varēja sildīties, uzcept desiņas. Viss noritēja labi un bez aizķeršanās. Šogad šīs sacensības bija pēdējās, bet nākamgad tās rīkosim atkal, jo braukt gribētāju netrūkst. Arī šajās sacensībās piedalījās braucēji no tālākām vietām, no Ogres, Jēkabpils. Lai sacensības notiktu, bez sponsoriem ir grūti to izdarīt, tāpēc lielu paldies mēs, sacensību organizatori, sakām mūsu atbalstītājiem – SIA „Santexo", „DLL serviss", SIA „Aizezere", SIA „MDM 85", „Signāls-EM".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.03.2011.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto