23. februārī Madonas kultūras namā notika tradicionālais Madonas novada skatuves runas konkurss.
Konkursā piedalījās 11 skolēni no Praulienas, Degumnieku, Kalsnavas pamatskolas, Madonas Valsts ģimnāzijas, Madonas kultūras nama un Madonas bērnu un jauniešu centra.
Skolēnu sniegumu vērtēja režisore Dzintra Rudzīte no Ērgļiem, Madonas novada latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Rūta Trušele un pasākumu vadītāja un režisore Signe Smirnova. Uz novada skati, kas 30. martā un 1. aprīlī notiks Gulbenē, žūrija izvirzīja Ēriku Tolsi (Degumnieku pamatskola, pedagoģe Anita Pauliņa), Arti Lauvu, Ritvaru Bakšaiti (Praulienas pamatskola, pedagoģe Vija Miška) un Eviju Tropiņu (Madonas kultūras nams, pedagoģe Aija Špure).
Autore: NADJA NIEDRĪTE,
skolu teātra darba koordinatore