Sākot ar 1. martu, Swedbank arī šogad rīko vairākus apmācību seminārus un praktiskās nodarbības klientiem par internetbankas lietošanu.
Swedbank jau otro gadu aktīvi piedalās E-prasmju nedēļā. Nodarbības notiks gan Swedbank centrālajā ēkā Rīgā, gan bibliotēkās dažādās Latvijas pilsētās. Kā informē bankas pārstāvji, Madonā nodarbības notiks 4. martā pulksten 11 Madonas novada bibliotēkā.
Mācības ietvers internetbankas lietošanas pamatus un arī praktiskās nodarbības. Iepriekšējā E-prasmju nedēļā Swedbank jau rīkoja internetbankas apmācību ciklu, kas guva plašu atsaucību daudzās Latvijas pilsētās.
E-prasmju nedēļa visā Latvijā notiek no 28. februāra līdz 6. martam, to organizē Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija.
Iedzīvotāji aicināti pieteikties apmācībām savas pilsētas bibliotēkā, kur plānotas nodarbības. Atkarībā no klientu atsaucības Swedbank plāno rīkot arī papildu seminārus. Apmācībās īpaši tiek gaidīti seniori jeb pensijas gadagājuma interesenti, kā arī visi, kas vēl nelieto internetbanku vai ir uzsākuši to lietot pavisam nesen.
Ņemot vērā arvien pieaugošo elektronisko norēķinu popularitāti, Swedbank pastāvīgi attīsta savu internetbanku, kas ilggadēji ir atzīta par labāko internetbanku Baltijā. Saņemt konsultācijas par internetbankas lietošanu ikdienā var arī ikvienā Swedbank filiālē, kur izvietoti arī internetbankas termināli (speciāli datori), un to lietošana ir bez maksas.
Autore: BAIBA MIGLONE