Laikā, kopš valsts ekonomika no iekšējo rezervju meklēšanas ir pārgājusi uz investīciju piesaisti, esam tur, kur esam. Bez pienākuma maksāt, apmaksāt, apdrošināt un piedalīties premjera ceļojošā karoga izcīņā, kuru sauc arī par Saeimas vēlēšanām, ir palikušas tiesības pastāvēt ar plakātiem „par" vai „pret" ko, tiesa, to laikus piesakot.
Arī madonieši nesen notikušajā piketā iestājās par savu slimnīcu un tiesībām ārstēties tuvāk mājām. Tikai savādi, ka tie, kam obligāti vai brīvprātīgi maksā par veselības apdrošināšanu, klusē, biļetes cena no ārstniecības iestādes uz mājām taču nav iekļauta polises cenā. Tad varbūt labāk šo naudu uzreiz avansā iemaksāt slimnīcas kasē un zināt, ja nu kas, aklo zarnu man izgriezīs Madonā, bet par uzturēšanos ir jau samaksāts. Spriežot pēc atbalstītāju parakstiem, 16 000 x X lati ir laba nauda. Tikai par to jālemj SIA „Madona slimnīca" īpašniekam.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.03.2011.
Autors: ARTIS BARINSKIS
Cesvainē